Teslimat Bilgisi

Teslimat Bilgileri & Kargo

Siparişinizin Hazırlanması

Satın aldığınız ürünün kargoya verilmesi işlemleri kredi kartı ile yapılan alışverişlerde 3 iş günü içerisinde  gerçekleştirilecek olup, Havale ile gerçekleştirilecek alışverişleriniz ise ödemenin hesabımıza geçtiği günden itibaren belirtilen süre baz alınarak gönderim sağlanacaktır.

Siparişinizdeki ürünlerin stok durumundan kaynaklanabilecek bir sorun yaşandığı takdirde Müşteri Hizmetleri yetkilimiz sizinle irtibata geçecektir.

Siparişinizin Kargo Takibi

Ürünün teslim edilmesi ise bulunulan bölgenin mesafesine göre 1 gün ila 7gün arasında değişkenlik gösterebilmektedir. (Marmara bölgesi 1-3 gün, diğer bölgeler 1-7 gün)

Siparişleriniz kargoya verildikten sonra sistemimizde kayıtlı olan mail adresinize, ürününüzü size teslim edecek olan kargo firmasının adı ve takip numaranız gönderilecektir.

Siparişlerinizi takip etmek için size gönderilen takip numarası ile kargo firmasının internet adresinden siparişinizin ne durumda olduğunu öğrenebilirsiniz.

Sitemizden almış olduğunuz ürünlerin tamamı üretici firmaların garanti kapsamı altındadır. Herhangi bir arıza, sorunlu ürün olması durumunda ilgili markanın yetkili servisine ürününüzü götürerek servis hizmeti alabilirsiniz.

Kargo Ücretleri

KGK burada İnternet Mağazasından ve telefonla sipariş verdiğiniz ürünlerin kargo ücreti orijinal ambalajlarının hacimlerine (desilerine*) göre hesaplanmaktadır. Gönderilerin yapılacağı il-ilçe bilgisinin kargo ücretine etkisi yoktur.

Desi olarak adlandırılan bu ölçümleme sistemine göre bir ürünün desisi santimetreküp cinsinden hacminin 3000’e bölünmesiyle hesaplanır. Desileri ondalıklı rakam olan ürünlerin kargo fiyatları üste yuvarlanarak hesap edilir.